فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیواکسن سالمونلا آنتریتیدیس(فاژتایپ4)و سالمونلا تیفی موریوم salmonella 4-typhymirium vacci


طبقه بندی درمانی :

نوع حیوان :


واکسن کشته

واکسن کشته

ندارد

جهت ايجاد ايمني پاسيودر ج.جه هايي که مادران انها با Salenvac T  واکسينه شده اند. همچنين جهت ايجاد ايمني فعال در مناطق پرخطر در جوجه هاي يک روزه به ميزان 1/0 ميلي ليتر تزريق داخل عضلاني و 4 هفته بعد تکرار ان توصيه شده است.

دو بار تزريق عضلاني به ميزلن 5/0ميلي ليتر که با فاصله 4 هفته بايد تجويز شود.بهتر است در سننين 12 و 16 هفتگي تزريقات صورت پذيرد.

 

واکسن را با واکسن یا داروی دیگری مخلوط نکنید.در صورت تزریق تصادفی واکسن به واکسیناتور اقدامات فوری پزشکی الزامیست. در صورت تزریق در داخل پوست منجر به ایجاد تورم در آن ناحیه می شود که بعد از مدت کوتاهي رفع مي شود..قبل از مصرف شیشه را تکان دهید.تمام ویال را در صورت باز کردن مصرف نمایید.ممکن است در بعضي مواقعبيحالي ، گيجي، لنگش در بعضي پرندگان مشاهده شود که طي 2 روز تمام عوارض رفع خواهد شد.

ندارد

ندارد

در دمای 2 تا 8 درجه و از یخ زدگی محافظت شود.

ندارد

,


دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.