فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیواکسن رینو تراکئیت بوقلمون و سندرم کله بادی طیور RTD vaccine


طبقه بندی درمانی :

نوع حیوان :


 ندارد

واکسن کشته

 ندارد

 برای پیشگیری از وقوع سندرم کله بادی (SHS)  در جوجه های گوشتی،مرغ های تخم گذار و مادر و همچنین پیشگیری و محافظت بوقلمون در مقابل بیماری TRT (رینوتراکئیت)

5 /0 سی سی برای هر پرنده به صورت داخل عضلانی و زیر جلدی.

واکسیناسیون جوجه ها در 15 روزاول زندگیو در طیور بالغ قبل از شروع دوره تخم گذاری (18 تا 20 هفتگی)انجام گیرد.واکسن در طول دوره پرورش در هر زمانی میتواند تجویز شود ولی واکسیناسیون مجدد باید قبل از شروع دوره تخمگذاری انجام شود.در بوقلمون اولین دوره واکسن را می توان در 20 روز اول زندگی(بعد از انجام عملیات نوک چینی)تزریق کرد.

در صورت تزریق در داخل پوست منجر به ایجاد تورم در آن ناحیه می شود.در صورت تزریق اتفاقی به انسان باعث درد شدید والتهاب در محل تزریق می شود.تجویز واکسن بیش از دو برابر مقدار مقدار توصیه شده ممکن است منجر به ایجاد تورم والتهاب در ناحیه شود که برای چند روز باقی می ماند.تمیز کردن فوری محل تزریق و ضدعفونی کردن محل تا مراجعه فوری به پزشک ضروری است.ویال های واکسن و تمام وسایل یکبار مصرف که به هر نحوی در واکسیناسیون مورد استفاده قرار گرفته است به صورت بهداشتی معدوم و یا سوزانده شود.

شیشه محتوی واکسن قبل از شروع مصرف تکان داده شود.دمای واکسن در زمان تجویز به دمای اتاق(15 تا 20 درجه)رسیده باشد.دقت شود که فقط در طیور سالم مصرف شود.

 ندارد

 ندارد

در دمای 2 تا 8 درجه و از یخ زدگی محافظت شود.

 ندارد

,


دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.