فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیتترا دلتا TETRA-DELTA


طبقه بندی درمانی : داروهای ضد باکتری  -   پماد داخل پستانی  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


ترکیب دارو :

Disposable Syringes: 10 ml

Novobiocin Sodium: 100mg

Neomycin: 150mg

Penicillin G Procaine: 100.000IU

Dihydrostreptomycin Sulfate: 125mg

Prednisolone: 10mg

 

ذکر نشده است

برای درمان عفونتهای پستانی در گاوهای شیری با تاثیر ضد التهابی (خاصیت ضد التهابی این دارو مربوط به پردنیزولون می­باشد) استفاده می­شود. نووبیوسین موجود در این ترکیب تاثیر کامل و ویژه­ای روز استافیلوکوکهای مولد پنی سیلیناز و مقاوم به آنتی بیوتیکهای دیگر دارد.

پس از دوشیدن، پستانهای عفونی را شسته و ضد عفونی نمائید. سپس محتویات یک سرنگ را در هر یک از پستانکها وارد کنید. معمولاً مصرف یک سرنگ (10 میلی لیتری) برای درمان پستان عفونی موثر و کافی است. در موارد عفونت شدید، درمان را می­توانید در فاصله 48 ـ 24 ساعت بعد تکرار نمائید.

در حساسیت به آمینوگلیکوزیدها و در دوره خشکی مصرف نشود.

ـ  پیش از مصرف، دارو را به خوبی تکان دهید.

ـ در شرایطی که وضع پستانک مناسب باشد وارد کردن جزئی سر سرنگ (قسمت سفید و کوتاه) به داخل کارتیه موجب حفظ مکانیسم دفاعی طبیعی میزبان شده و از انتقال اجرام بیماریزای اطراف به داخل پستان جلوگیری می­گردد.

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.