فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیتيت ديپ teat dip


طبقه بندی درمانی : داروهای متفرقه   -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


                              پويدون آيوداين                    30 گرم
                             مواد نرم كننده                      10 گرم
                             بافر( آب ديونيزه )                  تا 1 ليتر

ذکر نشده است

تيتا در 3 يك ماده تيت ديپ ايده آل بوده و با توجه به اثر آن بر ضد انواع ميكروارگانيسم ها از قبيل فرم هاي وجتاتيو و اسپور باكتري ها ، ويروسها و قارچها مي تواند جهت ضدعفوني نوك پستان ها بكار رود . خصوصا اثر بسيار مناسب اين ماده ضدعفوني كننده بر ضد عوامل موجد ورم پستان ، كاربرد آن را بسيار وسيع ساخته است .

- 1 ضدعفوني پستان ها قبل از شير دوشي : پس از پاك كردن سطح پستان ، محلول تيتا در 3 را به نسبت 1 به 10 در آب رقيق نموده و سپس پستان و نوك آن را توسط اين محلول شستشو دهيد .

 - 2انجام تيت ديپ پس از شير دوشي: محلول تيتا در 3 را بدون آنكه رقيق گردد توسط اسپري روي نوك پستان پاشيده و يا با استفاده از ظروف مخصوص تيت ديپ نوك پستان را در محلول تيتادر 3 فرو ببريد .

- 3جهت ضدعفوني سر پستانك دستگاه شير دوش ، لوله هاي شير دوش و ساير وسايل دامداري : محلول تيتادر 3 را به نسبت 1 به 10 رقيق نموده و لوله هاي شير دوش را توسط آن بشوييد . در مورد سر پستانك ها مي توانيد آنها را براي 10 دقيقه در محلول 1 به 10 تيتا در 3 غوطه ور نماييد .

ذکر نشده است
 

توجه :

دور از دسترس اطفال ، در دماي 8 تا 15 درجه سانتيگراد نگهداري شود . در موارد حساسيت به يد استفاده نشود                                                           با مواد قليايي به طور همزمان مورد استفاده قرار نگيرد . چنانچه محلول بي رنگ شده است از آن استفاده نشود

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

گالن 4 ليتري

ذکر نشده است
 دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.