فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیساولورین savlorin


طبقه بندی درمانی : ضدعفونی کننده ها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -   پرندگان( Birds)   -  


 محلول موضعی

هر 100 میلی لیتر از محلول ضدعفونی کننده حاوی:

g 37.5

gl 7.98

ذکر نشده است
 

ستریماید – سی به دلیل خاصیت ضدعفونی کنندگی (سترونی) و پاک کنندگی فوق العادۀ ترکیبات آن، قادربه تأثیر روی میکروب های گرم مثبت وگرم منفی از قبیل انواع کلی باسیل ها، سالمونلاها، استرپتوکوک ها، برخی قارچ ها و ویروسهای بیماریزای دام وطیور در غلظت تعیین شده می باشد.محلول ستریماید – سی با طیف وسیع اثر برای شستشووضدعفونی پوست و محل عمل جراحی، رحم، پستان، زخم، دست، البسه، ظروف و وسایل شیردوشی، فضا و لوازم دامداری و مرغداری، لوازم ووسایل جراحی در غلظتهای مناسب تعیین شده، با اطمینان کامل از تأثیر مطلوب آن مورد استفاده قرار می گیرد.

مقدار و روش مصرف:

  • در موارد مختلف برای ضدعفونی کف، دیوار، ظروف غذا و آبخوری، سایر لوازم مرغداری و دامداری، شستشوی دست قبل و بعد از کار، ایجاد شرایط مناسب برای اعمال جراحی کوچک و زایمان، شستشوی زخم های واجد آلودگی شدید، ضدعفونی کردن چکمه و لباس کار، نگهداری لوازم استریل شده و شستشوی لوازم جراحی به نسبت حجمی 1 به 200 لیتر آب (در مورد لوازم جراحی ترجیحاٌ با آب مقطر) رقیق شود.
  • برای ضدعفونی کامل وسریع پوست و لوازم جراحی به نسبت 1 به 30 لیتر و برای شستشو و ضدعفونی دست ها پیش از عمل جراحی بهنسبت 1 به 5 با الکل 70 درصد رقیق شود.

نکات قابل توجه:

  • در مواردی که لوازم فلزی بیش از 8 ساعت در محلول ستریماید – سی باقی بمانند، افزودن نیتریت سدیم 4 درصد به منظور جلوگیری از تغییرات ظاهری آنها و تعویض محلول، هفته ای یک بار توصیه می شود.
  • استفاده از محلول ضدعفونی کنندۀ ستریماید – سی همیشه با توجه به موارد و غلظت توصیه شده باشد.
  • از تماس پوست و به خصوص مخاط داخلی مانند چشم وگوش میانی با ستریماید – سی غلیظ اجتناب شود.
  • از قرار دادن اشیاء و وسایل لاستیکی در ستریماید – سی غلیظ خودداری شود.
  • سرنگ و سوزن هایی که با ستریماید – سی غلیظ ضدعفئنی می شوند پیش از استفاده با آب یا سرم فیزیولوژی کاملاً شسته شوند.
  • برای خنثی کردن اثر تحریکی ستریماید – سی در موارد بلع اتفاقی، از مایعات صابونی رقیق استفاده شود.

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

  • در حرارت  معمولی و داخل ظروف مناسب نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

گالن 75/3 لیتری    

ذکر نشده استدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.