فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیرگولین Regulin Regulin-d


طبقه بندی درمانی : پروستاگلاندین ها و هورمونها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


تزریقی

هر ایمپلنت ( کاشته) استوانه ای زرد رنگ رگولین حاوی 18 میلی گرم ملاتونین می باشد.

ذکر نشده است

 ملاتونین هورمون مترشحه از غده پینه آل است که در پاسخ به افزایش ساعات تاریکی (طول شب) ترشح می‌گردد و موجب افزایش عملکرد فعالیت تولید مثلی خواهد شد و با عملکرد مشابه باعث شروع زودتر فعالیت تولید مثلی ، بهبود عملکرد گله و شروع زودهنگام جفت گیری می‌گردد. رگولین جهت شروع بره زایی 1 تا 5/1 ماه زودتر از زمان طبیعی در گوسفند و بز توصیه می‌گردد.

همچنین مصرف رگولین باعث افزایش درصد آبستنی در میش‌ها، افزایش تعداد بره های حاصل از آبستنی و همزمانی در جفت گیری و در نتیجه همزمانی در بره زایی می‌گردد.

یک ایمپلنت ( کاشته) برای هر میش

زمانبندی مصرف  :

روز 1 ( 30 هفته قبل از زمان خاص شروع بره زایی): قوچ ها و بزهای نر به دلیل دخالت حضور آنها با تخمک گذاری از میش ها جدا نگهداری می‌شوند و برای هر قوچ 3 ایمپلنت در ناحیه قاعده گوش کاشته می‌شود.

 

 روز 7 : ایمپلنت رگولین در قاعده گوش میش ها کاشته شود ( هنوز میش‌ها جدا از قوچ ها نگهداری می‌شوند).

 

روز 40 تا 49 ( 49 روز بعد از کاشتن ایمپلنت) قوچ ها را وارد گله نمایید.

فاصله زمانی بین کاشتن ایمپلنت و قوچ اندازی کمتر از 40 روز و بیشتر از 50روز نباشد. این فاصله بسته به نظر دامپزشک در مناطق مختلف می تواند متغیر باشد.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. فقط مصرف دامی دارد. در گوسفندان نابالغ موثر نخواهد بود. خارج از زمان های توصیه به کار نرود.

با استفاده از کارنده رگولین یک کاشته ( ایمپلنت) رگولین در

نزدیکی پایه گوش میش زیر جلدی کاشته می‌شود.

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

دوره پرهیز از مصرف  :

 ندارد

ذکر نشده است
 

هر بسته حاوی 2 ساشه 25 تای ایمپلنت (کاشته) می باشد.

ذکر نشده است
 دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.