فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیپويدون آيوداين 10% povidin iodin


طبقه بندی درمانی : ضدعفونی کننده ها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


محلول ضد عفونی

        پويدون آيوداين 100 گرم
        بافر ( آب ديونيزه )   تا يك ليتر

ذکر نشده است

پويدون آيوداين يك ماده ضدعفوني كننده ايده آل بر ضد انواع ميكروارگانيسم ها ازقبيل فرم هاي وجتاتيو و اسپورباكتري ها، ويروس ها و قارچ ها مي باشدكه جهت ضدعفوني زخم ها،شستشو وضدعفوني وسايل وابزارومحيط مرغداري ودامداري ،خصوصا برضد ويروس گامبورو و  عوامل موجد ورم پستان به كار مي رود .

  -  1 ضد عفوني زخم ها : با توجه به pH مناسب اين فرآورده مي توان بتادر 10 را به طور مستقيم يا با استفاده از تامپون بر روي زخم استفاده نمود.

   - 2 جهت ضدعفوني ابزار و وسايل از قبيل دانخوري ها ، ابخوري ها ، قفس و وسايل شيردوشي : ابتدا بتادر 10 را به نسبت 1 به 40 ( 25 ميلي ليتر در 1 ليتر آب ) رقيق نموده و پس از ريختن آن در حوضچه ضدعفوني ، ابزار مذكور را براي مدت 20 دقيقه در آن قرار دهيد و سپس نسبت به شستشوي آنها با آب اقدام نماييد.

    -3 جهت ضدعفوني محيط مرغداري ، گاوداري و جوجه كشي : بتادین 10 را به نسبت 1 به 10 ( 100 ميلي ليتر در 1 ليتر آب ) رقيق نموده و به شكل اسپري در محوطه مصرف كنيد.

ذکر نشده است
 

در موارد حساسيت به يد استفاده نشود ، با مواد قليايي به طور همزمان مورد استفاده قرار نگيرد ، چنانچه محلول بي رنگ شده است از آن استفاده نشود

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

دور از دسترس اطفال ، در دماي 8 تا 15 درجه سانتيگراد نگهداري شود .

گالن 4 ليتري – گالن 1 ليتري – بطري 250 ميلي ليتردیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.