فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیمولتی جکت IMM PENICL oint


طبقه بندی درمانی : داروهای ضد باکتری  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -   دام های کوچک (سگ و گربه)( Small Animals)   -  


هر سرنگ 5 گرمی داخل پستانی مولتی جکت IMMحاوی
پنی سیلین پروکائین 100000 واحد بین المللی
استرپتومایسین(سولفات) 100 میلی گرم
نئومایسین (سولفات) 100 میلی گرم
پردنیزولون 10 میلی گرم

ذکر نشده است

ذکر نشده است
 

در درمان اورام پستان حاد و تحت حاد در گاوهای شیروار که توام با درد و التهاب ناشی از باکتریهای حساس به پنی سیلین، استرپتومایسین و نئومایسین می باشند،بکار میرود.

محتویات هر سرنگ را باید روزی یکبار بلافاصله پس از دوشش در مجرای پستانی هر کارتیه عفونی تخلیه نمود. این عمل تا 3 روز متوالی و با رعایت کلیه شرایط بهداشتی باید تکرار گردد.

- حداقل 2 ساعت پس از تخلیه سرنگ در مجرا ، دوشش انجام نگیرد.

 موارد احتياط :

پنی سیلین ها و سفالوسپورین ها ممکن است متعاقب تزریق، بلع و یا تماس پوستی باعث باعث بروز واکنشهای ازدیاد حساسیت بشوند. واکنش های آلرژیک نسبت به این مواد به ندرت ممکن است وخیم باشند. - در صورتیکه سابقه بروز حساسیت نسبت به این مواد را دارید یا از بکار بردن آنها منع شده اید از تماس مستقیم با این محصول پرهیز نمایید. - در هنگام استفاده از این پماد کلیه موارد ایمنی را رعایت و از تماس مستقیم آن با پوست اجتناب نمایید. - در صورت بروز عوارض آلرژی به این مواد نظیر سرخی پوست ناحیه ، بثورات پوستی و خارش موضع با همراه داشتن این برگه به پزشک مراجعه نمایید. تورم صورت، لبها یا چشم ها و یا مشکلات تنفسی از نشانه های مهم بوده که نیازمند مراقبتهای پزشکی جدی تر می باشند. - پس از مصرف دستهای خود را بشویید.

ذکر نشده است
 

شیر حیوان در زمان درمان و تا 72 ساعت پس از آخرین تجویز نباید به مصرف انسان برسد. گوشت حیوان نیز تا 7 روز پس از آخرین تجویز مصرف نشود.مصرف این دارو در حیوانات آبستن بلامانع می باشد.

سرنگهای محتوی دارو در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری گردد. - این سرنگها فقط یکبار استفاده می شوند و اگر قسمتی از محتویات سرنگ باقی بماند باید دور ریخته شود. - دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

هر بسته محتوی 24 سرنگ 5 گرمی می باشد.

ذکر نشده است
 دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.