فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکی



نورکولوکس Norcolox DC


طبقه بندی درمانی : پماد داخل پستانی  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


پماد داخل پستانی  کلوکساسیلن

هر سرنگ ۴/۵ گرمی محتوی ۵۰۰ میلی گرم کلوکساسیلن با اثر درازمدت می باشد.

ذکر نشده است

پس از آخرین شیردوشی جهت درمان ورم پستانهای باقی مانده و محافظت در برابر آلودگی های بیشتر دوره خشکی، داخل کارتیه های پستان تخلیه می شوند. این آنتی بیوتیک در برابر باکتریای گرم مثبت دخیل در ورم پستان کلینیکی موثر بوده و در برابر استرپتوکوکوس آگالاکتیه، استرپتوکوکوس دیس گالاکتیه و دیگرگونه های استرپتوکوکوس و کورینه باکتر پیوژنز تاثیر خوبی دارد. از آنجا که کلوکساسیلین در برابر آنزیم پنی سیلیناز استافیلوکوکی تخریب نمی شود، این آنتی بیوتیک در برابر استافیلوکوک های مقاوم به پنی سیلین که عامل مهمی در ایجاد ورم پستان گاوها هستند موثر بوده و تاثیر خود را در پستان گاوها حداقل بمدت 4 هفته حفظ می کند.

پس از آخرین شیردوشی، نوک پستانها شسته و ضدعفونی شده  و محتویات یک سرنگ داخل یک کارتیه خالی میشود. هر سرنگ فقط یکبار استفاده شده و سرنگ هایی که نیمه استفاده شده اند معدوم می شوند.

در زمان شیردوشی استفاده نشوددر صورت شیردوشی پس از درمان، پس از 96 ساعت برای مصرف انسانی قابل استفاده است. 28 روز قبل از زایمان نباید استفاده شود.

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

زیر دمای 25 درجه سانتی گراد و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

سرنگ های 5/4 گرمی داخ کارتن های 24 یا 100 عددی

ذکر نشده است
 



دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.