فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیمولتی جکت IMM multijact IMM


طبقه بندی درمانی : داروهای ضد باکتری  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


آنتی بیوتیکها و عوامل رشد                                                                                                                                         هر سرنگ 5 گرمی

حاوی:
پنی سیلین پروکائین 100000 واحد بین المللی
استرپتومایسین(سولفات) 100 میلی گرم
نئومایسین (سولفات) 100 میلی گرم
پردنیزولون 10 میلی گرم

ذکر نشده است

در درمان اورام پستان حاد و تحت حاد در گاوهای شیروار که توام با درد و التهاب ناشی از باکتریهای حساس به پنی سیلین، استرپتومایسین و نئومایسین می باشند،بکار میرود.

محتویات هر سرنگ را باید روزی یکبار بلافاصله پس از دوشش در مجرای پستانی هر کارتیه عفونی تخلیه نمود. این عمل تا 3 روز متوالی و با رعایت کلیه شرایط بهداشتی باید تکرار گردد.

- حداقل 2 ساعت پس از تخلیه سرنگ در مجرا ، دوشش انجام نگیرد.

موارد احتياط :

پنی سیلین ها و سفالوسپورین ها ممکن است متعاقب تزریق، بلع و یا تماس پوستی باعث باعث بروز واکنشهای ازدیاد حساسیت بشوند. واکنش های آلرژیک نسبت به این مواد به ندرت ممکن است وخیم باشند. - در صورتیکه سابقه بروز حساسیت نسبت به این مواد را دارید یا از بکار بردن آنها منع شده اید از تماس مستقیم با این محصول پرهیز نمایید. - در هنگام استفاده از این پماد کلیه موارد ایمنی را رعایت و از تماس مستقیم آن با پوست اجتناب نمایید. - در صورت بروز عوارض آلرژی به این مواد نظیر سرخی پوست ناحیه ، بثورات پوستی و خارش موضع با همراه داشتن این برگه به پزشک مراجعه نمایید. تورم صورت، لبها یا چشم ها و یا مشکلات تنفسی از نشانه های مهم بوده که نیازمند مراقبتهای پزشکی جدی تر می باشند. - پس از مصرف دستهای خود را بشویید.

 

ذکر نشده است
 

شیر حیوان در زمان درمان و تا 72 ساعت پس از آخرین تجویز نباید به مصرف انسان برسد. گوشت حیوان نیز تا 7 روز پس از آخرین تجویز مصرف نشود.مصرف این دارو در حیوانات آبستن بلامانع می باشد.

سرنگهای محتوی دارو در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری گردد. - این سرنگها فقط یکبار استفاده می شوند و اگر قسمتی از محتویات سرنگ باقی بماند باید دور ریخته شود. - دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

هر بسته محتوی 24 سرنگ 5 گرمی می باشد.

ذکر نشده است
 دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.