فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیمترون Metron-d


طبقه بندی درمانی : ضدعفونی کننده ها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


پاك كننده پودري شيردوشي ها

سديم هيدروكسايد، دي سديم متاسيليكات، سديم كربنات، تروكلوزن سديم دي هيدرات

ذکر نشده است

براي پاك سازي ماشين هاي شردوشي به صورت بسته و سيستم هاي شستشوي اتوماتيك مخازن جمع آوري شير در مزارع پرورش گاوهاي شيري مصرف مي‌شود.

مقدار و طريقه مصرف:

همواره محصول را ابتدا در مقدار كمي آب سرد حل نموده و سپس آن را به آب گرم اضافه نماييد. (هرگز پودر را به طور مستقيم به آب گرم اضافه نكنيد).

پاك سازي ماشين شيردوشي و قطعات غير متحرك و ثابت: بلافاصله بعد از اتمام شيردوشي، تمام خرچنگي ها، لوله ها و تانك هاي شيشه اي را با آب پاكيزه شستشو دهيد ، تا تمام مسير شسته شود. محلولي به نسبت 150 گرم در 40 ليتر آب گرم يا دماي 82 درجه سانتي گراد تهيه نماييد.  محلول را به داخل سيستم هدايت نموده و اجازه دهيد تا مقداري از آن به صورت پساب خارج شود تا وقتي كه آب خروجي گرم از سيستم خارج گردد. سپس سيستم آب خروجي را به داخل مسير برگردانده و اين عمل را به مدت 10 دقيقه ادامه دهيد. بعد از 10 دقيقه گردش محلول در سيستم، مسير را تخليه نموده و با آب سرد آبكشي نماييد.  اجازه دهيد تا مسير كاملاً خشك گردد.  پاك سازي مخازن شير توسط پمپ اسپري يا به صورت دستي:

براي اسپري نمودن تانك هاي مجهز به سيستم اسپري خودكار از دستورالعمل سازنده پيروي كنيد.

 مخازن اتوماتيك اسپري دار را حداقل ماهي يك بار به صورت دستي شسته و ضدعفوني نماييد.

مخازني كه كارگر قادر است به داخل آنها برود رابايد هفته اي يك بار ضدعفوني نمود. در موارد  كه مشكل خاصي بروز كند بايد با كارخانه سازنده مخزن تماس گرفت.

مترون پودر پاك كننده و ضدعفوني كننده قوي قليايي ، مخصوص لوله هاي ماشين هاي شيردوشي و مخازن شير است كه براي پاك سازي دستگاه هاي مدرن و پيشرفته

شيردوشي طراحي شده است. مترون اثر باكتري كشي سريعي داشته و رسوب و چربي شير را به طور موثري از سيستم هاي شيردوشي پاك مي‌كند.

اثر باكتري‌كشي و رسوب زدايي سريع

موارد استفاده فراوان

زدودن چربي و محافظ قطعات لاستيكي

حلاليت عالي در آب و آبكشي آسان

مقرون به صرفه و اقتصادي

مناسب براي استفاده در آب هاي سخت و معمولي

موارد احتياط:

 باز تماس مستقيم محلول رقيق شده با پوست و چشم خودداري نماييد. از تنفس و آشاميدن محلول رقيق شده اجتناب نماييد.  از مخلوط نمودن محلول رقيق شده با ساير مواد شيميايي بخصوص مواد اسيدي پرهيز كنيد.

 هنگام كار ار ماسك، عينك و پوشش مناسب استفاده نماييد.  در صورت تماس با چشم، محل رابلافاصله با آب پاكيزه و به دفعات شستشو داده و به پزشك مراجعه نماييد. در موارد آشاميدن تصادفي، ضمن نوشيدن چند ليوان آب يا شير هر چه سريع تر به پزشك مراجعه نماييد.( لطفاً برچسب محلول را به همراه داشته باشيد). به دور از آلومينيوم و آلياژهاي آن نگهداري شود.

ظرف خالي را براساس موازين زيست محيطي از بين ببريد. پساب اين محصول خطر زيست محيطي دارد. لذا آن را براساس موازين زيست محيطي از بين ببريد. دور از دسترس اطفال نگهداري شود.

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.