فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیمیلبوند Milbond-d


طبقه بندی درمانی : داروهای ضد قارچ  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -   پرندگان( Birds)   -   آبزیان( Aquatic)   -  


ذکرنشده است

میلبوندTX  Milbondدر واقع سيليكات آلومينيوم ، كلسيم سديم هيدارته فعال است كه به منظور ممانعت از اثرات زيانبار آفلاتوكسين و ديگر مايكوتوكسين ها و نيز به عنوان پلت بايندر در جيره هاي دام، طيور و آبزيان در اكثر نقاط دنيا استفاده مي‌شود.

مشكلات حاصل از حضور مايكوتوكسين ها در جيره: گونه هاي مختلفي از قارچ ها وجود دارند كه مي‌توانند روي دانه ها و يا مواد خوراكي رشد نمايند. مايكوتوكسين ها در واقع متالويت هاي سمي هستند كه توسط كپك هاي هوازي موجود در مزارع و يا كپك هاي غير هوازي موجود در انبارهاي دان تشكيل مي‌شوند و با چشم نيز قابل رويت نيستند.

مايكوتوكسين ها قادرند خسارات اقتصادي جبران ناپذيري را براي توليد كننده به همراه داشته باشند و همچنين سلامت مصرف كنندگان فراورده هاي دام، طيور و آبزيان را به مخاطره بياندازند.

راه حل مناسب در برابر حضور مايكوتوكسين ها: بررسي هاي به عمل آمده با استفاده از محيط ها و تكنيك هاي به عمل آمده با استفاده از محيط ها و تكنيك هاي آزمايشگاهي و همچنين موجود زنده ثابت ميكند كه  میلبوندTX   بهترين فراورده براي از بين بردن اثرات منفي حاصل از حضور ماكوتوكسين ها در جيره مي باشد.

میلبوندTXيك افزودني خوراكي است كه با پيوستن به ماكيوتوكسن ها از جذب آنها در دستگاه گوارش ممانعت به عمل آورده و سبب دفع اين سموم از كانال گوارشي دام، طيور و آّبزيان مي‌گردد.

1- افزايش وزن

2-بهبود ضريب تبديل خوراك

3- پاسخ بهتر حيوان به انجام برنامه هاي واكسيناسيون

4- عدم وجود تداخل با مواد مغذي جيره

5- افزايش توليد تخم مرغ

6- كاهش ضايعات لاشه

7- افزايش سودآوري

8- در صورت پلت شدن موجب قوام بخشيدن به آن مي‌شود.

 5

/2-1 كيلوگرم در هر تن خورك

ذکرنشده است

ذکرنشده است

ذکرنشده است

در دما و رطوبت كم، محيط بدون نور نگهداري شود

كيسه 3 لايه 25 كيلوگرمي

ذکرنشده استدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.