فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیديكلازوريل 5/0% diclazorol 5%


طبقه بندی درمانی : عوامل تغذیه ای، ویتامین ها و الکترولیت ها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -   پرندگان( Birds)   -  


پرمیکس گرانوله مخلوط دردان

ذکرنشده است

طول مدت مصرف اين دارو مقداري اووسيت هاي بدون اسپور توليد و دفع             مي شود.

ديكلاميكس روي مراحل جنسي و غير جنسي زندگي انگل اثر گذاشته و از طريق ايجاد اختلال در ساخت ديواره اووسيت ها چرخه زندگي انگل را مختل كرده و توليد اووسيت ها را كاهش مي دهد. هم چنين اين دارو از اسپوروله شدن اووسيت هاي توليدي جلوگيري مي كند. لذا در

: كنترل و پيشگيري از كوكسيديوز در طيور با توجه به موثر بودن اين دارو عليه ايمريا تنلا، ايمريا اسرولينا، ايمريا برونتي، ايمريا نكاتريكس، ايمريا ماگزيما و نيز در بوقلمون آدنوئيدس، گالوپادونيس و مله اگريتيس.

به ميزان ppm 1 معادل 200 گرم از دارو كه در يك تن خوراك بطوركامل مخلوط شده در تمام دوره پرورش و يا به صورت شاتل با ساير داروها در اختيار طيور قرار داده شود.

تـوجـه! : بهتر است قبل از افزودن دارو به خوراك آنرا با مقدار كمي خوراك مخلوط كرده و سپس مخلوط حاصل را به خوراك اصلي افزوده و مجددا" مخلوط نمود.

-وجود اووسيت هاي بدون اسپور به ميزان كم در گله موجب تحريك سيستم ايمني طيور مي گردد.

-توزيع بافتي بالا در موكوزاي روده

-قابل مصرف بودن اين دارو درجيره انواع طيور گوشتي، تخمگذار، مادر، بوقلمون.

-سميت پايين دا

به دليل ساختمان مشابه با تولترازوريل و به منظور جلوگيري از بروزمقاومت متقاطع در طيور از مصرف همزمان در يك فارم خودداري شود. از مصرف همزمان اين دارو با تيامولين خودداري گردد.

      موارد احتياط:

-دور از دسترس كودكان نگهداري شود.

-در زمان مخلوط كردن دارو و يا حمل آن از دستكش و ماسك استفاده گردد.

-هنوز هيچ گونه مقاومتي براي اين دارو گزارش نشده است و براي جلوگيري از ايجاد مقاومت برعليه اين دارو توصيه مي گردد پس از يك يا دو دوره مصرف داروهاي كوكسيديواستات ديگري جلوگيري گردد.

      اثرات جانبي:  گزارش نشده است.

5 روز قبل از كشتار طيوربايد از جيره غذايي حذف گردد.

در جاي خشك و خنك (پايين تر از 25 درجه سانتي گراد) و دور از نور  نگهداري شود

پاكت هاي 5/2 كيلوگرمي

 ديكلاميكس  دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.