فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیبیومولد biomould


طبقه بندی درمانی : توکسین بایندر: جاذب سموم  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -   پرندگان( Birds)   -  


ذکرنشده است

 اسید فرمیک، اسید پروپیونیک، حامل ورمیکولیت

ذکرنشده است

اجزاء تشکیل دهنده بیومولد، در میکروارگانول هایی مانند یک اسفنج ذخیره می‌شوند. این مواد به تدریج آزاد شده و وارد خوراک می‌شوند. اسیدهای موجود در این میکروگرانول‌ها ( اسید پروپیونیک و اسید فرمیک) موجب می‌شوند که ماده فوق به صورت تدریجی و پایدار برروی دانه غلات تاثیر نماید به این ترتیب که ماده حامل (Carrier)بیومولد که ورمیکولیت می باشد موجب آزاد شدن اسیدها به صورت گاز می‌شود.

بخار حاصل از آزاد شدن این اسیدها به طور مساوری در سراسر محصول پخش می‌شود، از اینرو اسیدها به طور مساوی در سراسر محصول پخش شده و این عمل موجب می‌گردد که کپک ها و حتی اسپور قارچ ها نیز نابود شوند.  بیومولد فاقد خواص خورندگی ، سوز آوری و تهاجمی می باشد و مصرف آن موجب بهبود طعم و کیفیت خوراک می‌شود و استفاده از این ماده به عنوان نگهدارنده بسیار ارزان تر از روش های خشک کردن سنتی غلات بوده و بسیار مقرون است.

محافظ دانه های غلات، غلات آسیاب شده و خوراک کامل در مقابل آلودگی های قارچی

مقدار مصرف بیومولد :

بیومولد

مقدار رطوبت براساس درصد در دانه کامل

6 تا 12 ماه

3 تا 6 ماه

1 تا 3 ماه

تا یک ماه

-

2.0

1.0

050.

12

-

0.3

1.0

050.

14

-

0.4

1.0

050.

16

-

0.6

0.3

0.2

18

-

1

0.5

0.4

20

براساس درصد رطوبت و مدت زمان نگهداری به قرار زیر توصیه می‌گردد

یک ماده نگهدارنده که مانع رشد مخمرها، کپک ها و قارچ‌ها در دانه غلات می‌شود. توکسین هایی که دراثر کپک زدگی دانه ها تولید می‌شوند موجب بروز مشکلات متابولیسمی در دام ها می شوند که نتیجه آن افت عملکرد و توان باروری حیوان است، از اینرو توجه به نگهداری صحیح مواد اولیه از نقطه نظر بهداشت و سلامت حیوان بسیار اهمیت دارد

ذکرنشده است

ذکرنشده است

ذکرنشده است

کیسه های 25 کیلوگرمی

ذکرنشده استدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.