فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیهورسیبوست horsyboost


طبقه بندی درمانی : عوامل تغذیه ای، ویتامین ها و الکترولیت ها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


ذکر نشده است
 

ترکیب:

- تری گلیسیریدهای سـریع الجذب ، اسیدهای چرب ضروری و گلوکز برای تأمین انرژی در کره اسبها و اسبها

- ترکیب مغذی از آغوز در ساعت اولیه زندگی کره اسبها برای مبارزه با بیماریها

- باکتری اسیدلاکتیک ( SF68 ) که باعث متعادل کردن فلور روده ای و جلوگیری از اسهال می شود. این باکتری در روده افزایش یافته و به دفع باکتریهای ای کولای و سالمونلا و سایر عوامل بیماریزا کمک می کند.

- مجموعه ای از ویتامینهای C,PP,B12,B2,B1,D,A که باعث بهبودی وضع فیزیکی بدن ، افزایش توانائی مکیدن شیرو مقاومت در برابر استرس (به کمک ویتامین C )می شود.

- آهن در شکل سولفات که با مولکولهای حامل انرژی در معده متصل شده ، در مدت چند دقیقه به غلظت خونی مناسب می رسد.

- عصاره های گیاهی مانند Fenugrec , Eleuthercoque که آلکالوئید و کافئین موجود در آن منجر به افزایش فعالیت، تحریک سیستم عصبی ، هوشیاری و کاهش مرگ و میر در کره اسبها  و اسب می شود.

ترکیب :

تری گلیسیریدهای سـریع الجذب ، اسیدهای چرب ضروری ، آغوز ، گلوکز، باکتری اسیدلاکتیک ( SF68 ) ، ویتامین های  C , PP, B12 , B6 , B2 , B , D , A و آهن ( در شکل سولفات ) عصاره های گیاهی (Fenugrec , Eleuthercoque  ) ، چاشنی ( طعم سیب سبز ) .

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است

 یک سرنگ بیست میلی لیتری بلافاصله بعد از تولد و یک سرنگ دیگر در 5 ساعت  بعد از تولد به صورت کامل در  انتهای زبان کره اسب بگذارید تا آن را بمکد.همچنین به منظور تقویت و ایمنی زائی برای اسبهای جوان و حتی در مادیان بعد از زایمان خورانده شود و در صورت ادامه مشگلات در روز بعد از تولد تکرار شود.

تعریف:

ترکیب مغذی غنی از آغوز به شکل خمیر خوراکی برای تقویت قوا و بالا بردن ذخیره انرژی کره اسب های  تازه تولد یافته ، اسبهای ضعیف و کم وزن و مادیان های ضعیف  بعد از زایمان مصرف می شود .

دو سال از تاریخ تولید در بسته بندی اصلی و بعد از باز کردن سرنگ به شرط نگهداری در مکان خنک تاسه ماه قابل نگهداری است .

عوارض جانبی :

 ندارد

منع مصرف :

 ندارد

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

 در دمای معمولی و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کنید .

هر جعبه حاوی بیست و پنج عدد سرنگ بیست میلی لیتری است .دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.