فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیواکسن -نیوکاسل-برونشیت-باکترین سالمونلا انترایتیدیس 3GANEH SE-ND-IB


طبقه بندی درمانی :

نوع حیوان :


در این خصوص در بروشور دارو چیزی ذکر نشده است.

واکسن کشته سه گانه

در این خصوص در بروشور دارو چیزی ذکر نشده است.

این واکسن غیر فعال شده شامل فازتایپ 4 و8 و13a و سالمونلا انترایتیدیس و ویروس برونشیت عفونی و ویروس نیوکاسل میباشد.این واکسن در پرندگان سالم 12 هفتگی برای کمک به کاهش کلونیزاسیون سالمونلا انترایتیدیس در ارگانهای داخلی از جمله سیستم تناسلی و روده ها و همچنین برای جلوگیری از ایجاد علایم و ضایعات ناشی از  بیماری نیوکاسل و برونشیت عفونی توصیه شده است.

تزریق واکسن به میزان 3/0 میلی لیتر به صورت زیر پوستی(انتهای گردن) با استفاده از روشهای آسپتیک انجام می شود. دو دوز جداگانه به فاصله 3 تا 4 هفته استفاده میشود.

حدود 21 روز قبل از کشتار واکسیناسیون انجام نگیرد. اگر واکسیناتور بصورت تصادفی به خودش تزریق انجام دهد اقدامات پزشکی لازم صورت گیرد.

فقط پرندگان سالم واکسینه میشوند.

در این خصوص در بروشور دارو چیزی ذکر نشده است.

ذکر نشده است.

 در دمای 2 الی 7 درجه ذخیره گردد. از یخ زدگی جلوگیری شود.

POULVAC  SE-ND-IB

 

,


دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.