فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیتیامولین هیدروژن فومارات 5/ 2% + اکسی تتراسایکلین هیدروکلراید 8% Tiamulin + Oxytetracycline


طبقه بندی درمانی :

نوع حیوان :


 پودرهای محلول در آب 

 

هر گرم پودر آن حاوی 25 میلی گرم تیامولین هیدروژن فومارات و 80 میلی گرم اکسی تتراسایکلین هیدروکلراید می باشد.
یامولین آنتی بیوتیکی از مشتقات پلوروموتیلین است که با اتصال به تحت واحد 50s ریبوزوم ومهار سنتز پروتئین میکروارگانیسم ها موجب توقف فعالیتهای حیاتی آنها می گردد. اکسی تتراسایکلین نیز یک آنتی بیوتیک وسیع الطیف با اثر باکتریواستاتیک می باشد که مانع از اتصال tRNA(آمینوآسیل ترانسفر RNA)به تحت واحد 30s ریبوزومی می شود و در نتیجه از سنتز پروتئین و نهایتاً رشد باکتری ها جلوگیری می کند. همچنین بر روی تحت واحد 50s ریبوزومی اثر گذاشته و باعث تغییر نفوذپذیری باکتریها می شود.
این دارو بر علیه طیف وسیعی از میکروارگانیسمها مانند مایکوپلاسماها، کلامیدیاها، ریکتزیاها و اسپیروکت ها و بسیاری از باکتری های گرم مثبت و گرم منفی شامل هوازی و بی هوازی مانند E.coli، سالمونلا، پاستورلا، هموفیلوس،استافیلوکوکها، استرپتوکوک ها و کلستریدیوم و بعضی از پروتوزآها موثر است و به طور موثری جهت پیشگیری و درمان بیماری های دستگاه تنفسی مانند CRD، CCRDو سینوویت در طیور مورد استفاده قرار می گیرد.
مدت و مقدار مصرف بر اساس نوع و شدت بیماری متغیر بوده و بهتر است با تجویز کلینیسین تعیین گردد. 
از مصرف همزمان با ناراسین، موننسین، سالینومایسین و مادورامایسین در طیور با مصرف بیش از 3/25 میلی گرم تیامولین برای هر کیلوگرم وزن بدن طیور منع شده است، اما مصرف همزمان با لازالوسید و سمدورامایسین مشکلی ایجاد نمی کند.
گوشتی: 14 روز تخم مرغ: 1 روز
در جای خشک، در دمای کمتر از25 درجه و دور از نور نگهداری شود.
ساشه های فویل آلومینیومی چند لایه500 و 1000 گرمی به صورت وکیوم
کیمیا تترالورین او-تی®


دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.