فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیویروسیدال اکسترا VIROCIDAL


طبقه بندی درمانی : ضدعفونی کننده ها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


پودر محلول در آب

پتاسیم مونوپرسولفات(50%)،سدیم دی کلرو ایزوسیانورات(5%)، سولفامیک اسید(15%)، سدیم هگزامتافسفات(25%)، سدیم دودیل بنزن سولفونات(5%  

ذکرنشده است

ویروسیدال اکسترایک ضدعفونی کننده وسیع الطیف است که روی ویروسها،قارچها، باکتریهای گرم مثبت و گرم منفی موثر است و برای ضدعفونی فضا (مه پاشی)، سطوح و سیستم های آبرسانی در مرغداریها،دامداریها و واحدهای جوجه کشی، کشتارگاهها، محل ورود و خروج دامداری و صنایع وابسته و وسایل حمل و نقل دام وطیور، کلینیک های دامپزشکی ، اتاقهای جراحی، حوضچه های ضدعفونی، چکمه های کارکنان واحدهای دامی و صنایع غذایی استفاده می گردد

مقدار و روش مصرف :

- ضدعفونی سطوح و فضای داخلی و حوضچه های ورود و خروج: رقت 1به 100(1کیلوگرم پودر در 100 لیتر آب)300 میلی لیتر را در یک متر مربع اسپری کنید.
توجه: در یک فضای بسته شامل کف و دیوارها، مساحت زیر بنا(کف) را در 5/2 ضرب نمایید تا مساحت کل سطوحی که باید ضدعفونی شوند شامل کف و دیوارها مشخص گردد.
-
ضدعفونی وسایل(کلینیک،کشتارگاههاو...): رقت 1به200(500گرم پودر در 100 لیتر آب)
- استفاده در سالنها در طول دوره پرورش طیور: رقت 1 به 1000 به شکل مه پاشی یا اسپری روی سطوح و در فضا رقت 1به 200 به شکل ذرات درشت فقط روی سطوح ، کف و دیوارها، به نحوی که در فضا یا روی پرنده اسپری نشود.
-
ضدعفونی آب آشامیدنی در صورت احتمال آلودگی یا شیوع بیماری: آب آشامیدنی طیور را با رقت 1به1000 (یک کیلوگرم در 1000لیتر آب)ضدعفونی و پس از یک ساعت به مصرف برسانید.
-
ضدعفونی سیستم های آبرسانی: تانک و لوله ها را با رقت 1به200 پرکنید و بعد از یک ساخت بشویید.

ذکرنشده است

هنگام کار از دستکش مناسب، ماسک معمولی و عینک محافظ چشم استفاده شود

- از تماس پودر یا محلول غلیظ با پوست یا چشم جلوگیری شود، در صورت تماس با آب فراوان شسته شود.

- هنگام مصرف از قاشق یا پیمانه مرطوب استفاده نشود.

- پس از استفاده درب قوطی محکم بسته شود.

- جهت تهیه محلول از آب ولرم استفاده شود و به مدت یک دقیقه خوب تکان داده شود.

 - دور از مواد قلیایی قوی، مواد قابل احتراق، مواد اکسید کننده و اسیدهای معدنی قوی نگهداری شود. –

-  محلول تهیه شده را دور از نور نگهداری و تا 7 روز مصرف کنید

ذکرنشده است

در محل خشک و خنک ،دور ازنورو دسترس کودکان نگهداری شود

1 و 5 کیلوگرم

ذکرنشده استدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.