فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیساتوپلکس- سلنیوم Cytoplex--Selene


طبقه بندی درمانی : عوامل تغذیه ای، ویتامین ها و الکترولیت ها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -   پرندگان( Birds)   -  


خوراکی

ذکر نشده است

در نشخوار‌کنندگان باعث بهبود سلنیوم شیر، کاهش ورم پستان و سلول‌های سوماتیک شیر، کاهش مرده‌زایی بهبود باروری و کاهش جفت ماندگی می‌شود.

ذکر نشده است

100 تا 300 گرم در تن خوراک برای محصول ppm1000 برای تمام گونه‌ها

50 تا 150 گرم در تن خوراک برای محصولppm2000 برای تمام گونه‌ها

تعریف :

سلنو متیونین مکمل آلی سلنیم برای دام و طیورمحصولی است که در اثررشد مخمر در محیط غنی از سلنیم تولید شده است و سلنیومی که در این مخمر پس از خشک کردن و غیر فعال کردن آن وجود دارد به صورت کلات شده یا اسید آمینه است که دارای بالاترین ارزش بیولوژیکی می باشد.سلنیوم باند شده با اسید آمینه در دام و طیور به راحتی جذب شده و در مقایسه با سلنیوم معدنی که به شکل سلنیت به جیره اضافه میگردد دارای جذب بالاتری می باشد.سلنیوم آلی باعث افزایش ایمنی و محافظت کبد و دیگر بافت های بدن می‌گردد.همچنین از بیماری دیستروفی عضلانی، فیبروز پانکراتیک، میوپاتی ونتریکولوس ودیگر بیماری‌های مرتبط ممانعت به عمل می‌آورد.

اختصاصات :

افزایش مقاومت در برابر بیماری‌ها و استرس‌های محیطی از طریق بهبود سیستم آنتی اکسیدانی بدن افزایش درصد جوجه در آوری و قابلیت باروری مرغ های مادر

افزایش زمان نگهداری و انبارداری تخم‌مرغ حتی در تخم‌مرغ‌های حاوی اسید چرب اشباع نشده در دمای معمولی افزایش زمان نگهداری گوشت مرغ و حفظ کیفیت آن.

ذکر نشده است

ذکر نشده است

شرایط نگهداری:

در جای خشک ، خنک و دور از نور نگهداری شود.

کیسه های آلومینیومی 10 و 25 کیلوگرمیدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.