فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیکولسیتین+اسپستینو مایسین COLICITIN + SPECTINOMYCIN


طبقه بندی درمانی : داروهای ضد باکتری  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  Oral Solution: Colistin Sulphate                  : 200.000 IU
Spectinomycine                                                      : 50mg

COLICITIN + SPECTINOMYCIN

کلیستین یک آنتی بیوتیک از خانواده پلی میکسینها می‌باشد که در درمان عفونتهای ناشی از باکتریهای گرم منفی از جمله پسودوموناز، E.Coli پروتئوس، سالمونلا و غیره به کار می‌رود. برای اطلاعات بیشتر به داروی Colistin مراجعه شود.

عفونتهای میکروبی دستگاه گوارش در بره ها و بزغاله ها.

2 دز به ازاء هر 6ـ5 کیلوگرم وزن بدن، دو بار در روز به مدت 3 روز

فارماکوکینتیک:
این دارو به میزان کمی از دستگاه گوارش جذب می‌شود. در نتیجه اگر از طریق خوراکی برای درمان عفونتهای دستگاه گوارش استفاده شود نسبتاً فاقد اثرات جانبی می‌باشد. اسپکتینومایسین یک آنتی بیوتیک آمینوسیکلیتول وسیع الطیف می‌باشد که بر روی باکتریهای گرم منفی از جمله پروتئوس، سالمونلا، کلبسیلا، E.Coli و باکترهای گرم مثبت از قبیل استافیلوکوک¬ها، استرپتوکوکها موثر می‌باشد. این دارو از لحاظ ساختمانی شبیه آمینوگلیکوزیدها می‌باشد و بسیاری از خصوصیاتشان مشترک است. ول اثرات منفی اسپکتینومایسین کمتر از آمینوگلیکوزیدها می‌باشد. اسپکتینومایسین بر روی اعصاب شنوایی و کلیه¬ها اثر منفی ندارد. نفوذ آن به داخل بافتهای شنوایی حداقل می‌باشد و تنها هنگام وجود یک التهاب فعال می‌تواند وارد مایع مغزی ـ نخاعی شود.

ذکر نشده است

برای گوشت تا 7 روز

ذکر نشده است

ذکر نشده است

 دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.