فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیبووستی وو boosty vo


طبقه بندی درمانی : عوامل تغذیه ای، ویتامین ها و الکترولیت ها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


خمیر خوراکی

ترکیب مغذی غنی از آغوز به شکل خمیر خوراکی برای تقویت قوا و بالا بردن ذخیره انرژی گوساله های  تازه تولد یافته مصرف می شود .

 تری گلیسیریدهای سـریع الجذب ، اسیدهای چرب ضروری ، آغوز ، گلوکز، باکتری اسیدلاکتیک ( SF68 ) ، ویتامین های  C , PP, B12 , B6 , B2 , B , D , A و آهن ( در شکل سولفات ) عصاره های گیاهی (Guarana وKola  ) ، چاشنی ( طعم سیب سبز ) .

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

 یک سرنگ پانزده میلی ليتري بلافاصله بعد از تولد و یک سرنگ دیگر در پنج ساعت  بعد از تولد به صورت کامل  در انتهای زبان گوساله بگذارید تا آن را بمکد.

- تری گلیسیریدهای سـریع الجذب ، اسیدهای چرب ضروری و گلوکز برای تأمین انرژی در گوساله

- ترکیب مغذی از آغوز در ساعت اولیه زندگی گوساله برای مبارزه با بیماریها

- باکتری اسیدلاکتیک ( SF68 ) که باعث متعادل کردن فلور روده ای و جلوگیری از اسهال می شود. این باکتری در روده افزایش یافته و به دفع باکتریهای ای کولای و سالمونلا و سایر عوامل بیماریزا کمک می کند.

- مجموعه ای از ویتامینهای C,PP,B12,B2,B1,D,A که باعث بهبودی وضع فیزیکی بدن ، افزایش توانائی مکیدن شیرو مقاومت در برابر استرس (به کمک ویتامینC ) می شود.

- آهن در شکل سولفات که با مولکولهای حامل انرژی در معده متصل شده ، در مدت چند دقیقه به غلظت خونی مناسب می رسد.

- عصاره های گیاهی مانند Guarana وKola  که آلکالوئید و کافئین موجود در آن منجر به افزایش فعالیت، تحریک سیستم عصبی ، هوشیاری و کاهش مرگ و میر در گوساله می شود

عوارض جانبی :

 ندارد

منع مصرف :

ندارد

ذکر نشده است

در دمای معمولی و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کنید .

زمان ماندگاری :

دو سال لز تاریخ تولید در بسته بندی اصلی و بعد از باز کردن سرنگ به شرط نگهداری در مکان خنک تاسه ماه قابل نگهداری است .

هر جعبه حاوی چهل وهشت عدد سرنگ پانزده میلی لیتری استدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.