فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیواکسن کشته نیوکاسل- آنفولانزا ND+AI Inactivated Vaccine


طبقه بندی درمانی : واکسن ها  -  

نوع حیوان : پرندگان( Birds)   -  


واکسن کشته دوگانه با یاور روغنی

مطلبی دراینخصوص در بروشور واکسن ذکر نشده است

مطلبی دراینخصوص در بروشور واکسن ذکر نشده است

برای پیشگیری از بروز بیماری نیوکاسل و انفولانزای طیور(تیپA  و تحت تیپ  H9N2 ) می باشد.

 جوجه گوشتی 1 تا 7 روزه 25/0 میلی لیتر،پولت تخم گذار و مادر 1 تا 7 روزگی 25/0 میلی لیتر و از هفته دوم 3/0 میلی لیتر   یا(برای مرغهای گوشتی 2/0 و برای تخم گذار و مادر 5/0میلی لیتر در زیر جلد گردن یا عضله سینه تزریق می شود.)

واکنش مطلوب به این واکسن وقتی مطلوب و دلخواه است که جوجه ها سالم بوده و تحت استرس نباشندواحتمال دارد که در محل تزریق برامدگی کوچکی مشاهده شود که خیلی زود برطرف می گردد. مصرف اب و دان جوجه ها در اثر مصرف این واکسن تغییری نمی کند و چنانچه چنین تغییری را مشاهده نمودید در پی علت ان برامده و آن را برطرف نمایید.

قبل از اقدام به واکسیناسیون واکسن را به درجه حرارت اتاق برسانید(20درجه)تا تزریق اسان تر شود.وسایل مورد استفاده برای تزریق باید استریل باشد.قبل از اقدام به کشیدن واکسن در سرنگ و انجام واکسینایون شیشه را چند بار به شدت تکان دهید.پس از پایان واکسیناسیون بطری های خالی یا آنهایی که درشان باز شده و قسمتی از واکسن درون انها مصرف شده است ودر نظر نیست که تا 24 ساعت اینده به مصرف برسدرا به شیوه ای مناسب معدوم نمایید.

مطلبی دراینخصوص در بروشور واکسن ذکر نشده است

مطلبی دراینخصوص در بروشور واکسن ذکر نشده است

واکسن را در دمای 4 تا 8 درجه نگهدارید و کمتر از صفر درجه نگه ندارید.

در شیشه های 250 میلی لیتری و 500 میلی لیتری عرضه می شود.دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.