فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیسیکواستات Cycostat


طبقه بندی درمانی : داروهای ضد پروتوزوآها  -  

نوع حیوان : پرندگان( Birds)   -  


  گرانول مخلوط در دان 

هر کیلوگرم دارو حاوی 66 گرم روبندین می‌باشد همراه با ماده همراه  سولفات کلسیم و لیگنوسولفونات

ذکرنشده

ضد کوکسیدیوز شیمیایی بسیار قوی جهت پیشگیری و کنترل گونه های مختلف بیماری زای آیمریا شامل آیمریا تنلا، آیمریا نکاتریکس ، آیمریا برونتی ، آیمریا اسرولینا، آیمریا ماکسیما و آیمریا میواتی در جوجه های گوشتی ، آیمریا آدنوئیدس ، آیمریا مله اگریمیتیس و آیمریا گالوپاونیس در بوقلمون های گوشتی و آیمریا مگنا، آیمریا مدیا، آیمریا اینتستینالیس، آیمریا فلاوسنس، آیمریا پرفورانس  و آیمریا استیدا در خرگوش به کار می رود

طیور گوشتی و بوقلمون

میزان 500 گرم  را در یک تن دان کامل مخلوط کنید و از یک روزگی  الی 5 روز قبل از کشتار ، به طور مرتب  در اختیار پرنده قرار دهید .

مصرف این دارو  در طیور گوشتی مطابق با دو برنامه  ذیل توصیه می گردد :

Full Program

در شرایط فارم : در جیره های آغازین و دوره رشد ، از روز اول دوره پرورش تا 5 روز قبل از کشتار .

در کارخانه تولید خوراک طیور : استفاده از این محصول برای دوره 3 ماهه ضروری است تا پاکسازی کاملی را در سطح تمامی فارم ها محقق سازد .

Shuttle Program

در شرایط فارم: در جیره آغازین و از روز اول دوره پرورش تا 14 الی 21 روزگی استفاده می گردد . برنامه پاکسازی را تا پایان دوره پرورش می توان با سایر کوکسیدیو استات های غیر شمییایی دنبال نمود .

در کارخانه تولید خوراک طیور: حداقل در دو نوبت جیره آغازین از یک دوره پرورش استفاده گردد. در صورت مصرف در جیره های دوره رشد / پایانی تحت shuttle program ، نیاز به دوره زمانی 18 هفته ای می باشد .

نیمچه مادرو نیمچه تخمگذار

میزان 500 گرم از سایکواستات را در یک تن دان کامل مخلوط کنید و تا 12 هفتگی در اختیار پرنده قرار دهید .

خرگوش

میزان100 - 75  گرم از سایکواستات را با 100 کیلوگرم از خوراک خرگوش مخلوط کنید

منع مصرف طیور تخمگذار

ذکرنشده

 5روز پیش از کشتار

 در مکان خشک، دور از نور آفتاب و در دمای معمولی اتاق نگهداری گردد

کیسه های 5 کیلوگرمی

ذکرنشدهدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.