فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیآکواکیوب Aquacube


طبقه بندی درمانی : عوامل تغذیه ای، ویتامین ها و الکترولیت ها  -  

نوع حیوان : آبزیان( Aquatic)   -  


پودر داخل كيسه‌هاي كاغذي چند لايه 

Hydrated calcium Sulphate

Polymethyl Carbamide

Guar Gum

Pregelatinised Manioc Starch

آکوا-کیوب با فعال شدن در آب سبب می‌گردد تا خوراک پلت شده شکل فیزیکی خودرا برای چند ساعت یعنی طی مصرف ماهی بخصوص میگو حفظ نماید و در آب شناورباقی بماند.این فراورده همچنین جهت تولید پلت مخصوص طیور مناسب می‌باشد.
 

با توجه به استفاده از خوراک پلیت شده در تغذیه ماهی و میگو، ، حفظ شکل فیزیکی پلت طی مصرف و جلوگیری از تجزیه زودرس آن در آب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.تجزیه پلت در آب از یک طرف باعث از بین رفتن ارزش غذایی مواد تشکیل دهنده واز طرف دیگرمتابولیسم این مواد در رسوب استخر باعث مصرف بیشتر اکسیژن موجود در آب و ابقاء عوامل بیماری‌زا در استخر می‌گردد.

با توجه به قدرت پلت شوندگی مواد خوراکی مورد مصرف:

در خوراک ماهی 5-1 کیلوگرم در تن

در خوراک میگو 7-2 کیلوگرم در تن

*توجه: *فرمول غذایی  مورد نظر باید حاوی مقداری غلات( مطلوب 10 تا 20 درصد

گندم) باشد و پلت به حرارت 90 درجه سانتیگراد برسد.

آکوا- کیوب با ممانعت از تجزیه زودرس پلت در آب، مانع از دست رفتن ارزش غذایی مواد موجود و افزایش تولید می‌شود . این فراورده همچنین باعث کاهش خاکه ناشی از سستی پلت می‌گردد.آکوا- کیوب استفاده بیشتر از روغن‌ها و پروتئین‌های گیاهی را ممکن می‌سازد. بنابراین در مصرف پروتئین‌های حیوانی نظیر پودر ماهی و پودر گوشت صرفه‌جویی شده و هزینه تولید کاهش می‌یابد.آکوا- کیوب به محض تماس با آب فعال شده و برخلاف سایر بایندرها متداول به سهولت شکسته نمی‌شود.آکوا- کیوب نسبت به سایر بایندرها در مقادیر بسیار کمتری مصرف می‌گردد و باعث کاهش ارزش غذایی جیره نمی‌شود

کیسه های غذایی چند لایه همراه با پوشش داخلی آلومینیومی به وزن 25 کیلوگرمدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.