فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیآدرمینت 200 گرمی 50 و 400 aderminet


طبقه بندی درمانی : پماد داخل پستانی  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


پماد مالشی

 پماد جهت تامین سلامتی پستان دام های شیرده

 مکانیسم اثر :

 آدرمینت جریان خون در ناحیه ماساژ داده شده را به شدت افزایش داده و سیستم ایمنی بدن را برای مقابله با بیماری بر می انگیزد و مضاف بر آن  با خاصیت ضد عفونی کنندگی که توسط اسانسهای طبیعی آن اعمال می شود بافت را برای مقابله با عفونت یاری می دهد .

آدرمینت را می توان به عنوان درمان همراه با انواع  داروها به کار برد. استفاده توام آن با انواع آنتی بیوتیک، اثر آنتی بیوتیک را چند برابر کرده و موجب تسهیل در درمان می شود.

 1-هنگامی که نخستین نشانه های بیماری ورم پستان نهفته پدیدار می شود .

2- هنگامی که بیماری پستانی پیشرفته و پستان گاو سخت و تب دار است ، استفاده از آدرمینت موجب می شود که تاثیر آنتی بیوتیک برای درمان بیماری چند برابر شود ، آدرمینت پستان را نرم می کند و سبب میشود که آنتی بیوتیک به  آسانی و با سرعت به بخش های بیمار درون پستان برسد . همچنین سبب نرمی پستان می شود و جریان شیر به هنگام دوشیدن را آسان و روان می سازد .   
3- به هنگام بروز بیماری تب برفکی ، باعث می شود ترشحات و شیر بسیار آلوده به آسانی از درون پستان تخلیه شود و گاو بیمار سریعتر بهبود یابد .

 پماد جهت تامین سلامتی پستان دام های شیرده  

موارد مصرف : آدرمینت پماد مالشی با منشاء طبیعی و بسیار موثر بر روی بیماری ورم پستان چه از نوع تحت کلینکی و چه از نوع پیشرفته می باشد.

آدرمینت  برای پیشگیری از مشکلات پستان بخصوص در گاو های تازه زا کاربرد دارد . استفاده از آدرمینت بر روی نوک پستان دام های مبتلا به تب برفکی برای تسهیل در خروج شیر آلوده و تسریع در درمان توصیه می شود. پماد آدرمینت را می توان جهت بر طرف کردن کوفتگی و کشیدگی عضلات گاو و گوسفند مصرف نمود.

 آدرمینت را باید پس از تمیز کردن سطح پستان به اندازه یک سکه بزرگ (حداقل 10 میلی لیتر ) کف دست ریخته و به مدت 1 تا 2 دقیقه روی کارتیه آلوده ماساژ داد تا بخوبی جذب گردد و در نهایت بهتر است با انگشتان و کف دست کارتیه از بالا به پایین ماساژداده شود .

 

1.  گاو های تازه زا : در سه روز اول پس از زایمان باید آدرمینت را روزی سه بار و هر بار روی هر 4 کارتیه پستان ماساژ داد. این کار از بروز ورم جلوگیری کرده و شکیل تر شدن آن در روز های بعد کمک می کند.

2.  گاو هایی با ورم پستان نهفته : 3 روز روزی سه بار هنگام شیردوشی و اگر بعد از آن نتیجه مطلوب به دست نیامد ، 2 روز دیگر ادامه یابد.

3.  گاو هایی با ورم پستان آشکار : 3 روز روزی سه بار همرا با تزریق آنتی بیوتیک (این کار اثر آنتی بیوتیک در موضع را چندین برابر می کند ).

4.  برای درمان کوفتگی و کشیدگی عضلات : مالش مقدار مناسب پماد روی موضع 2 تا  بار در روز تا درمان عارضه.

توجه : فقط جهت مصارف دامپزشکی – فقط جهت استعمال خارجی.

موارد احتیاط : از تماس دارو با چشم و بینی جلوگیری شود ، در صورت تماس دارو ، موضع با مقدار کافی آب شستشو داده شود.

ندارد.

در حرارت 15 تا 30 درجه سانتی گراد و دور از آفتاب نگهداری شود.دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.