فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیواکسن بروسلا آبورتوس سویه Rd S19 ( دز کاهیده ) ( Reduce Dose ) Rd S19 Abartose vaccine


طبقه بندی درمانی : واکسن ها  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


واکسن تزریقی دز کاهیده

این واکسن محتوی اجرام زنده و لیوفیلیزه باکتری Brucella abortus  سویه 19 می باشد و جهت ایمن سازی فعال علیه بیماری بروسلوز در گاو ها استفاده می شود .

ذکر نشده است

ذکر نشده است
 

 

یک دز واکسن ( یک میلی لیتر ) در ناحیه پشت کتف تزریق به روش زیر جلدی تزریق می شود . توصیه می شود که گاوهای آبستن پیش از پنجمین ماه آبستنی واکسینه شوند . در گوساله های کمتر از 6 ماه استفاده نشود .

واکسن باید حداکثر ظرف 2 ساعت پس از حل شدن در حلال همراه به مصرف برسد . از آنجایی که واکسن محتوی ارگانیسم زنده است ، ویالهای خالی و ویالهایی که درب آنها باز شده ولی محتویات آنها بطور کامل به مصرف نرسیده است را کاملا معدوم کنید .

ذکر نشده است
 

 

در دمای 4 + الی 8 +  درجه سانتی گراد و دور از نور خورشید نگهداری شود

 

ویال های 100 میلی لیتری این واکسن بهمراه حلال عرضه می شوددیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.