فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیویتامین AD3EK3C Vitamin AD3EK3C


طبقه بندی درمانی :

نوع حیوان :


محلول خوراكي

هر ميلي ليتر ویتامین AD3EK3C حاوي :

 

ويتامين

A

50000

واحد بين المللي

ويتامين

D3

5000

واحد بين المللي

ويتامين

E

25

ميلي گرم

ويتامين

K3

5

ميلي گرم

ويتامين

C

1/0

ميلي گرم

 

  • ويتامين A : در محافظت از بافتهاي پوششي و مخاطي اندامهاي بدن نقش دارد و از نفوذ عوامل بيماري زا در اين اندام ها جلوگيري مي كند . اين ويتامين در رشد استخوانها ، بينايي ، باروري و مقاومت حيوانات نقش اساسي دارد.
  • ويتامين D3 :در تنظيم متابوليسم كلسيم و فسفر نقش داشته و باعث افزايش و بهبود جذب كلسيم و فسفر از روده مي گردد و در تنظيم دفع اين دو عنصر از كليه نقش مهمي دارد . اين ويتامين در شكل گيري استخوانها نقش اساسي دارد.
  • ويتامين E: در تنظيم اكسيداسيون سلولي و در متابوليسم كربوهيدراتها ، كراتين عضلات و گليكوژن نقش دارد . همچنين به عنوان آنتي اكسيدان از اكسيداسيون اسيدهاي چرب غير اشباع و حتي اكسيداسيون ويتامين A جلوگيري مي كند. اين ويتامين باعث افزايش باروري و جوجه درآوري در گله مي گردد.
  • ويتامين K3 : ويتامين K3  در مكانيسم انعقاد خون در بدن نقش مهمي را ايفا مي كند و در سنتز كبدي فاكتورهاي انعقادي لازم و ضروري است

ويتامين C :با شركت در واكنشهاي اكسيداسيون و احيا و دخالت در سنتز هورمونهاي استروئيدي باعث افزايش مقاومت بدن در برابر بيماريهاي عفوني ، مسموميتها و استرس مي شود و در تقويت پاسخ ايمني از راه محافظت از ماكرو فاژها هنگام فاگوسيتوز نقش اساسي دارد

 

-    جهت جلوگيري از خونريزي در بيماريهاي خونريزي دهنده مانند گامبورو و كوكسيديوز

-     پيشگيري يا درمان عوارض ناشي از كمبود ويتامينهاي A–D3– E–K3–C

-     افزايش رشد و توليد

-     درمان سندرم سوءجذب

-     جلوگيري از استرس هنگام واكسيناسيون و پس از بيماريهاي حاد

-     مسموميتها

1 ليتر در 1000 ليتر آب آشاميدنی به مدت 5-3 روز متوالي

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. جهت مصرف روزانه محلول تازه تهیه گردد و محلول تهیه شده برای  برای استفاده های بعدی ذخیره نگردد.

 ندارد

 ندارد

در جاي خشك و خنك و دور از نور نگهداري شود

بطری پلی اتیلنی 1 لیتریدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.