فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیواکسن غیر فعال ( کشته ) ساخته شده از سویه 1062 ویروس شامل حداقل 106 ویروس در هر دز واکسن Inactive trt1 vaccine


طبقه بندی درمانی : واکسن ها  -  

نوع حیوان : پرندگان( Birds)   -  


واکسن کشته خوراکی

واکسن غیر فعال ( کشته ) ساخته شده از سویه 1062 ویروس شامل حداقل 106 ویروس در هر دز واکسن

ذکر نشده است
 

برای پیشگیری از وقوع سندروم کله بادی (SHS) در جوجه های گوشتی، مرغ های تخمگذار و مادر و همچنین پیشگیری و محافظت بوقلمون در مقابل بیماری TRT (رینو تراکئیت)

ذکر نشده است

  شیشه محتوی واکسن قبل از شروع مصرف تکان داده شود .

2-       دمای واکسن در زمان تجویز به دمای اتاق (15+ تا 20+ درجه سانتی گراد) رسیده باشد.

3-       محل تزریق در روش تزریق عضلانی در داخل عضله سینه و در روش زیر جلدی در ناحیه گردن (پشت گردن در قسمت میانی ) می باشد.

4-       واکسیناسیون جوجه ها در 15 روز اول زندگی و در طیور بالغ قبل از شروع دوره تخم گذاری (20- 18  هفتگی) انجام گیرد. واکسن می تواند در طول دوره پرورش در هر زمانی تجویز شود ولی واکسیناسیون مجدد باید قبل از شروع دوره تخمگذاری انجام شود. در بوقلمون اولین نوبت واکسن را می توان در 20 روز اول زندگی (بعد از انجام عملیات نوک چینی) تزریق کرد.

5-       دقت شود که فقط در طیور سالم تجویز شود.

 تذکر:

استفاده از واکسن بهمراه بکارگیری و برقراری موازین قرنطینه ای و بهداشتی در جلوگیری از بیماری موثر است

چنانچه در هنگام تزریق زیر جلدی دقت لازم نشده و داخل پوست تزریق شود (Intera dermal) منجر به تورم در آن ناحیه می شود . در صورت تزریق اتفاقی به انسان ممکن است منجر به درد شدید و التهاب در محل تزریق شود. تجویز واکسن بیش از دو برابر مقدار دز توصیه شده ممکن است منجر به ایجاد تورم و التهاب در محل تزریق شود که برای چند روزی باقی بماند. تمیز کردن فوری محل تزریق و ضد عفونی کردن محل تا مراجعه به فوری به پزشک انجام گیرد . ویال های واکسن و تمام وسائل یکبار مصرف که به هر نحوی در واکسیناسیون مورد استفاده قرار گرفته است به صورت بهداشتی معدوم یا سوزانده شوند.

موارد گزارش نشده است. ولی بهتر است از تزریق توام آن با دیگر داروها و واکسن ها اجتناب گردد

ندارد

واکسن در درجه حرارت 2+ تا 8 + درجه سانتی گراد ذخیره شود و واکسن از یخ زدگی  واکسن جلوگیری شود .

ویال های  500 میلی لیتری (1000 دوزی)دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.