فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیماکروگارد Macro Gard


طبقه بندی درمانی :

نوع حیوان :


دیواره‌ی سلولی مخمر توانایی اندکی برای فعال کردن سیستم دفاعی بدن دارد چرا که ترکیبات فعال بیولوژیکی β-1-3/1-6 گلوکان‌ها در داخل دیواره‌ی سلولی به دام افتاده‌اند و توسط ترکیبات دیگر (پروتئین‌ها مانان) پوشیده شده‌اند و توسط فرآیندهای هضم طبیعی در دستگاه گوارش حیوانات خارج نمی‌شوند. بنابراین برای تولید محصولی از لحاظ بیولوژیکی فعال، این ترکیبات سطحی باید به وسیله‌ی فرآیندهای پیچیده از طریق چندین مرحله برداشته شوند تا β-1-3/1-6 گلوکان‌ها به شکل فعال خود آزاد شوند. درجه‌ی خلوص و ساختار ملکول β-1-3/1-6 گلوکان‌ها در ماکروگارد سبب شده است که این محصول نسبت به سایر محصولات حاوی مخمرهای دست‌نخورده، با دیواره‌های سلولی کامل یا حتی دیگر β-گلوکان‌ها فعالیت زیستی بسیار بیشتر داشته باشد.

کارکرد اصلی β-1-3/1-6 گلوکان‌ها خالص تحریک فاگوسیت‌ها می‌باشد که سبب می‌شود آنها بسیار فعال شوند و برای هضم و تخریب پاتوژن‌ها بسیار فعال می‌باشند. در این فرآیندها ملکول‌های پیام‌بر (سیتوکین‌ها) ترشح می‌شوند و سیستم دفاعی طبیعی را تحریک می‌کنند. همچنین لیزوزم و سایر پپتیدهای ضدمیکروبی بسیار تولید می‌شوند، که پتانسیل دفاع طبیعی را افزایش می‌دهند. سیتوکینین‌های آزاد شده سلول‌های T و به دنبال آن سلول‌های B را که آنتی‌بادی تولید می‌کنند را فعال می‌کند. همه‌ی این فاکتورها با هم به شکل سینرژیستی عمل کرده و حیوان را برای مقابله با چالش‌های محیطی مهیا می‌کند.

  • افزایش سیستم دفاعی طبیعی، افزایش توانایی حیوانات برای مقابله با چالش‌های محیطی
  • کمک به کاهش خطر و شدت بیماری‌های ویروسی، باکتریایی و پارازیتی
  • بهبود وضعیت سلامتی و بهینه کردن بازده‌ی واکسیناسیون (اثر کمکی)

ماکروگارد منبع غنی‌ خالص شده‌ای از β-1-3/1-6 گلوکان‌ها  با بالاترین فعالیت بیولوژیکی می‌باشد. ماکروگارد از سویه‌های بسیار اختصاصی مخمر ساکارومایسیس سرویسیه تولید شده است. گنجاندن β-1-3/1-6 گلوکان‌ها در جیره‌ی حیوانات خانگی، دام، طیور و آبزیان سیستم دفاعی طبیعی آنها را تقویت می‌کند و مشارکت بسیار موثری در مقابل چالش‌های پیش‌روی آنها دارد.

24 ماه بعد از تاریخ تولید ماندگاری دارددیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.