فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکی
استانداردهای جدید آمریکا برای مرغ های گوشتی

۱۳۹۶/۶/۲۸

با توجه به این که مصرف جوجه در آمریکا در تمام زمان ها بالا است، "گارانتی جوجه" مجموعه ای بیمه برای مصرف کنندگان است تا به مردم اطمینان دهد که اطلاعات ساده، شفاف و مناسبی در مورد این بدهد که چگونه از جوجه های مصرفی آن ها نگهداری می شود و آن ها چگونه پرورش می یابند.
گارانتی جوجه به عنوان بخشی از برنامه بررسی شورای ملی جوجه آغاز شده است که به عنوان منبعی برای مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است تا بتوانند در مورد گوشت جوجه پرورشی اطلاعات لازم را به دست آورند.
در مطالعه ای که اخیرا انجام شده است مشخص شده است که 76 درصد آمریکایی هنوز به اشتباه فکر می کنند که در گوشت جوجه هورمون ها و استروئیدهای اضافی وجود دارد و 70 درصد معتقدند که اکثر جوجه های گوشتی در قفس پرورش داده می شوند. به علاوه، تقریبا دو سوم (62 درصد) مصرف کنندگان می گویند که لیبل های روی جوجه ها و بسته بندی آن ها گیج کننده بوده است.

این استانداردهای جدید طبق اصول زیر می باشند:
طیور به صورت کیج فری و خارج از قفس پرورش یابند: اکثر جوجه های گوشتی در آمریکا در انبارهای بزرگ، با هوای تحت کنترل و تهویه شده رشد می کنند و آزادانه در این انبارها حرکت می کنند، با جوجه های دیگر تعامل دارند و 24 ساعت به غذای خوب و آب دسترسی دارند.
طیور بدون هورمون و استرویید اضافه پرورش داده شوند: دولت آمریکا استفاده از هورمون ها و استروئیدها را در طیور از دهه 1950 میلادی ممنوع کرده است.


دیدگاه
دیدگاه شما :