فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیخمیر شاخ سوز ناتریوما shakhsooz ont


طبقه بندی درمانی : داروهای متفرقه   -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


خمیر موضعی

هر سرنگ حاوی 25% وزنی – وزنی  سدیم هیدروکساید ، سوسپانسیون کننده و آب  می باشد . 

ذکر نشده است


شاخ زدایی گوساله در سنین پائین (14-5 روزگی)

هرسرنگ مخصوص شاخ سوزی  گوساله می باشد .در سنین پائین ( 14-5 روزگی ) و زمانیکه برجستگی شاخ گوساله ها قابل لمس  باشد ، ابتدا  موهای ناحیه  برجسته  شاخ را با  قیچی کوتاه نمائید و در صورت تمایل ، می توانید دور قسمت برآمدگی شاخ را با کمی گریس یا وازلین  چرب نمائید . سپس لایه نازکی از پماد را به  قطر مناسب و ضخامت  2- 1  میلیمتر برروی آن بمالید .جهت جلوگیری از پاک کردن پماد توسط گوساله ، می توانید برای مدتی سرواندامهای حرکت گوساله را مقید نمائید . گوساله ها در هنگام شاخ سوزی می بایست از سایرین ، بطور جداگانه نگهداری شوند

این محصول سوزاننده می باشد هنگام کار با آن احتیاط لازم را بعمل آورید .
از تماس با پوست و چشم خودداری شود. در صورت تماس با  پوست ناحیه را با کمی سرکه شستشو داده و سپس با پنبه و آب فراوان بشویید و در صورت تماس دارو با چشم ، ناحیه را با آب فراوان شستشو دهید .
چنانچه از پماد شاخ سوز بطور ناخواسته، بیش ازمقدار مجاز برروی برجستگی شاخ گوساله ریخته شود، موضع را کاملا با پنبه پاک کرده  و پس از 24 ساعت ، مجددا اقدام به شاخ سوزی نمائید .
جهت جلوگیری ازسوء استفاده احتمالی و رعایت بهداشت، سرنگهای مصرف شده را به طور بهداشتی کاملا معدوم نمائید.
از تماس با چشم دام خودداری شود .
دارو فقط برای مصرف موضعی است .
 دارو دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
در هنگام بارندگی از شاخ سوزی خودداری نمائید .

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

شرایط نگهداری :
در جای خنک (  oC25 > ) و دور از نور  نگهداری شود .

بسته بندي :

2عدد سرنگ 5گرمي در يك جعبهدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.