فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیویروسیدال اکسترا extra


طبقه بندی درمانی : ضدعفونی کننده ها  -  

نوع حیوان : پرندگان( Birds)   -  


محلول ضد عفونی کننده

ضد عفونی کننده ها پتاسیم مونوپرسولفات(50%)،سدیم دی کلرو ایزوسیانورات(5%)، سولفامیک اسید(15%)، سدیم هگزامتافسفات(25%)، سدیم دودیل بنزن سولفونات(5%)

ذکر نشده است

موارد مصرف :

ویروسیدال اکسترا یک ضدعفونی کننده وسیع الطیف است که روی ویروسها،قارچها، باکتریهای گرم مثبت و گرم منفی موثر است و برای ضدعفونی فضا (مه پاشی)، سطوح و سیستم های آبرسانی در مرغداریها،دامداریها و واحدهای جوجه کشی، کشتارگاهها، محل ورود و خروج دامداری و صنایع وابسته و وسایل حمل و نقل دام وطیور، کلینیک های دامپزشکی ، اتاقهای جراحی، حوضچه های ضدعفونی، چکمه های کارکنان واحدهای دامی و صنایع غذایی استفاده می گردد.

 

مقدار و روش مصرف :

- ضدعفونی سطوح و فضای داخلی و حوضچه های ورود و خروج: رقت 1به 100(1کیلوگرم پودر در 100 لیتر آب)300 میلی لیتر را در یک متر مربع اسپری کنید.
توجه: در یک فضای بسته شامل کف و دیوارها، مساحت زیر بنا(کف) را در 5/2 ضرب نمایید تا مساحت کل سطوحی که باید ضدعفونی شوند شامل کف و دیوارها مشخص گردد.
-
ضدعفونی وسایل(کلینیک،کشتارگاههاو...): رقت 1به200(500گرم پودر در 100 لیتر آب)
-
استفاده در سالنها در طول دوره پرورش طیور: رقت 1 به 1000 به شکل مه پاشی یا اسپری روی سطوح و در فضا رقت 1به 200 به شکل ذرات درشت فقط روی سطوح ، کف و دیوارها، به نحوی که در فضا یا روی پرنده اسپری نشود.
-
ضدعفونی آب آشامیدنی در صورت احتمال آلودگی یا شیوع

آب آشامیدنی طیور را با رقت 1به1000 (یک کیلوگرم در 1000لیتر آب)ضدعفونی و پس از یک ساعت به مصرف برسانید.

تانک و لوله ها را با رقت 1به200 پرکنید و بعد از یک ساخت بشویید

- هنگام کار از دستکش مناسب، ماسک معمولی و عینک محافظ چشم استفاده شود. - از تماس پودر یا محلول غلیظ با پوست یا چشم جلوگیری شود، در صورت تماس با آب فراوان شسته شود. - هنگام مصرف از قاشق یا پیمانه مرطوب استفاده نشود. - پس از استفاده درب قوطی محکم بسته شود. - جهت تهیه محلول از آب ولرم استفاده شود و به مدت یک دقیقه خوب تکان داده شود. - دور از مواد قلیایی قوی، مواد قابل احتراق، مواد اکسید کننده و اسیدهای معدنی قوی نگهداری شود. - محلول تهیه شده را دور از نور نگهداری و تا 7 روز مصرف کنید..

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

در محل خشک و خنک ،دور ازنورو دسترس کودکان نگهداری شود.

بسته بندی :

1و5کیلوگرمدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.