فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیبرودیفاکوم BRODIFAKOM


طبقه بندی درمانی : ضد حشره ها و موجودات موذی  -  

نوع حیوان : دام( Animals)   -  


پلیت

ذکر نشده است

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

 استفاده از فاكورات محدوديت زماني ندارد و مي توان براي حصول اطمينان طعمه را در دهانه حفره هاي موش ، در درون لوله هاي سيماني و ساير نقاط محفوظ قرار داده و به منظور كنترل بهتر علاوه بر مزارع آلوده ، اطراف مزرعه نيز طعمه گذاري شود.

مقدار مصرف :

 طعمه فاکورات را در کپه های 20 – 10 گرمی پای درختان و یا نقاطی که جوندگان معمولا تغذیه می کنند با آب مینوشند و همچنین در نقاط رفت آمد ، استراحت و نیز نقاطیکه آثاری از موش نظیر فضله ، ادرار و غیره باقی مانده است قرار دهید. بوته های انبوه از جمله نقاطی است که موش به عنوان پناهگاه و محل اختفا از آن استفاده می کند. نوع گندمي و نوع پاستا براي مناطق خشك بسيار موثر است.  

توجه : موش ها نسبت به بوي دست انسان ها حساسند. هرگز طعمه را با دست لمس نكنيد.

مزارع و باغات میوه : بسته به شدت آلودگی 3-1 کیلو فاکورات و یا150 - 50 متر مکعب در هکتار استفاده گردد.

مزارع نیشکر: 4-2 کیلو در هکتار ، طعمه گذاری در مراحل اولیه رشد نیشکر که هنوز سطح مزرعه از محصول پوشیده نشده آسانتر خواهد بود. برای جلوگیری از حمله مجدد موش ، کنارجاده ها، کانالهای آبیاری و اطراف مزرعه باید طعمه گذاری گردد برای مبارزه با موش خانگی کپه های 15 - 5 گرمی به فاصله  5-2 متر  کافی است .در اغلب موارد با یکبار طعمه گذاری در نقاط آلوده مشکل موش حل میشود ولی درصورت آلودگی شدید لازم است که پس از 10- 7 روز  طعمه گذاری  مجددا تکرار گردد.

45%میلی گرم بر هر کیلوگرم برای موش صحرایی

طعمه آماده مصرف فاکورات محتوی 005/0 درصد برودیفاکوم به صورت های (Pallet) و مکعب های روغنی ( Wax blocks) برای استفاده در شرایط مختلف مناسب می باشد.فاکورات موش کش ایده آلی است که کلیه خصوصیات مثبت موش کش های ضد انعقادی و سموم سریع الاثر را دارد.

موش كش بروديفاكوم انواع موش را با یک بار مصرف میکشد.

برروی کلیه گونه های جوندگان و حتی آنهائیکه نسبت به سایر  موش کش ها مقاوم می باشند موثر است.

به علت اثر ضد انعقادي ، باعث ترس موش از طعمه نمي گردد.

حمل و كاربرد آن آسان بوده و نيروي كار را به حداقل كاهش مي دهد. 

براي انسان ، دام و حيوانات اهلي فوق العاده كم خطر است.

پادزهر فاكورات ويتامين K1 مي باشد كه به فراواني در دسترس است

از طعمه فاكورات مي توان براي كنترل جوندگان در مزارع ، باغها ، اماكن ، ساختمانها،انبارهاي مواد غذائي و صنعتي ، فاضلاب ها ، كارخانه ها ، تاسيسات شهري و ... استفاده نمود.

ذکر نشده است

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 

ذکر نشده است
 دیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.