فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دام دارو: وبسایت جامع واکسن و داروهای دامپزشکیواکسن لاسوتا LASUTA LIVE VACCINE


طبقه بندی درمانی : واکسن ها  -  

نوع حیوان : پرندگان( Birds)   -  


واکسن تخفیف حدت یافته و لیوفیلیزه بر علیه بیماری های نیوکاسل می باشد و براي ایمن سازي فعال علیه بیمار ي نیوکاسل در مرغان بومی و گله هاي صنعتی طیور تهیه شده است

واکسن حاوی ویروس زنده لنتوژن بیماری نیوکاسل ، سویه لاسوتا و ویروس تخفیف حدت یافته ویروس برونشیت عفونی، سویه H120 می باشد که بر روی تخم مرغ جنین دار SPF رشد داده شده است. واکسن همراه با پایدار کننده PPGF لیوفیلیزه گردیده است.

هر دز واکسن حاوی حداقلEID50 106 از ویروس واکسنی بیماری نیوکاسل و EID50 5/3 10 از ویروس واکسنی برونشیت عفونی می باشد

واکسن، تولید آنتی بادی اختصاصی بر علیه بیماری های نیوکاسل و برونشیت عفونی را تحریک می کند

ایمنی، 6 روز بعد از مصرف واکسن ایجاد می شود

برای ایمن سازی ماکیان و بوقلمون های سالم بر علیه بیماری نیوکاسل و برونشیت عفونی به کار می رود.

تجویز داخل چشم-بینی:هر هزار دز واکسن را در 100 میلی لیتر آب مقطر حل کنید. یک دز واکسن حل شده معادل 1/0 میلی لیتر و یا 2 قطره که صرف نظر از سن، وزن و نوع طیور، یک قطره در داخل چشم و یک قطره در داخل بینی چکانده می شود.

تجویز در آب آشامیدنی: واکسن را در آب تمیز، سرد و بدون کلر و با هر ماده ضد عفونی کننده و بر حسب تعداد پرندگانی که باید واکسینه شوند،حل کنید.

1000 دز واکسن را بر طبق مقادیر زیر حل کنید:

10-7  لیتر برای پرندگان یک هفته 20-15 لیتر برای پرندگان 2 تا 3 هفته 45-35 لیتر برای پرندگان 2 ماهه و یا سنین بالاتر.

به منظور اطمینان از تشنگی پرندگان، سه ساعت قبل از تجویز واکسن، آب را قطع کنید. سیستم آبخوری باید تمیز و عاری از باقیمانده دان و یا ضد عفونی کننده باشد.

فضای کافی آبخوری را (با افزودن 30% به آبخوری مورد نیاز برای هر گروه خاص ) فراهم کنید تا از مصرف آب توسط همه پرندگان در عرض یک ساعت مطمئن شوید.

تجویز از طریق اسپری: قبل از واکسیناسیون توصیه می شود که پرندگان را در محدوده کوچکتر جمع کنید. سیستم تهویه را خاموش کند.1000 دز واکسن را در 150-100 میلی لیتر آب مقطر، بر حسب سن پرنده حل کنید. اندازه ذرات بزرگتر را برای پرندگان جوان تر و ذرات کوچکتر را برای پرندگان مسن تر به کار ببرید. برای پرندگان نگهداری شده در قفس، واکسن را به طور مستقیم اسپری کنید. تجویز از طریق اسپری، برای ایجاد سریع ایمنی و یا به هنگام در معرض قرار گیری مستقیم پرنده با بیماری توصیه می شود

آب حاوی واکسن باید در عرض 3 ساعت مصرف شود. بطریهای خالی و واکسنهای حل شده باقیمانده، باید به طور صحیح از بین برده شوند. در حین واکسیناسیون، ماسک محافظ به کار برید

ذکرنشده

ندارد

واکسن باید در شرایط تاریکی، دمای 2تا8 درجه سانتیگراد و دور از دسترس اطفال نگهداری شود

18 ماه پس از تاریخ ساخت

در جعبه های حاوی 10 ویال 1000 دزی

ذکرنشدهدیدگاه
اگر در مورد متن بالا نظری دارید و یا اینکه از دارو یا محصول شرکت خاصی استفاده کرده اید میتوانید در مورد آن نظر بدهید. برای ثبت نظرات، نقد و بررسی، شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.